Ankara Diş Hekimi

DR. Cüneyt Bosna HAKKINDA

Cüneyt Bosna 1967 tarihinde Beşiktaş, İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara Kurtuluş Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1984 yılında Kurtuluş Lisesinden mezun oldu. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine girdi. 1989 yılında Türk Hava kuvvetleri ne muvazzaf subay olarak atandı ve Etimesgut hava Hast göreve başladı 1995 yılında GATA da Endodonti Ana bilim dalında doktora ve uzmanlık eğitimini başarıyla tamamladı. İmplantoloji, Ortodonti ve Çene Cerrahisi diş hastalıkları Ana bilim dallarında kurslarını başarıyla tamamlayıp sertifika larını aldı. Implantoloji ve Çene Cerrahisi Yurt ici ve yurt dışı eğitim programlarına yoğun bir şekilde katıldı. TSK’dan emekli olduktan sonra serbest Diş hekimi olarak hizmet vermeye devam etmektedir .

KLİNİĞİMİZDEN FOTOĞRAFLAR

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ankara‘da bir çok diş hekimine muayene için uğradim ama en iyisinin Kızılayda Diş Hekimi olan Cüneyt Bosna oldugunu keşfettim ve tüm diş tedavilerimi değerli hekim Cüneyt Bosna‘nın kliniğinde uzman ellere yaptiriyorum.

OSMAN GELMEZ

“Arkadaşlarımın tavsiyesi ile Cüneyt Bosna’nın kliniğinde Implant tedavisi oldum herkese tüm gönül rahatlığı ile Cüneyt Bosna’yı Öneriyorum”.

DERYA ELÇIOGLU

“Önceden dişlerim biraz eğimliydi bu yüzden sosyal hayatımda çok çekiniyordum, gülümseyemiyordum ve tedavidende çekiniyordum. Cüneyt Bosna ile tanıştıkdan sonra fikrim değisti ve çok sıcak kanlı bir insan olduğu için korktuğum o dişçi koltuğuna rahatlıkla oturdum. Artık çekinmeden gülümseyebiliyorum.”

MEHMET CAMBAZ
0
Mutlu Müşteri