Klinik

Ankara Tecrübeli Diş Hekimleri

Ankara Kızılay Tecrübeli Diş Hekimleri

Ankara Tecrübeli Diş Hekimleri

Diş bakımı diş fırçalamadan ve evde kullandığımız diş bakım ürünlerinden daha fazlasını gerektiren bir işlemdir. Dişlerimiz yemekler ve tükettiğimiz zararlı içecekler yüzünden tahriş olmaktadır vaktinde önlem alınmazsa diş eti problemleri, diş çürümesi gibi bir çok problemle karşılaşılabilir. Önlem almak için önceliğiniz Ankara tecrübeli Diş hekimlerinden randevu almak olmalıdır.

Hekimler 6 Ayda Bir Bakım Öneriyor

Diş sağlığı yaşamımızın büyük bölümünü etkiler. Büyük küçük herkes dişleri konusunda hassas olmalıdır. Diş tedavileri masraflı ve ağrılıdır. Dişlerinize günlük olarak bakım yapabilirsiniz. Ağız bakım suları, diş ipleri ve tabi ki diş fırçalamak bunları bu uygulamaları devamlı yapmamız gerekir ancak bunun haricinde tecrübeli diş hekimlerinin önerdiği gibi 6 ayda bir diş hekiminize görünün. Dişlerinizi kontrol ettirin çünkü sizler evde diş problemlerini önceden keşfedemezsiniz bu nedenle 6 ayda bir mutlaka uzman bir diş hekimine gözükün.

Cüneyt Bosna Kimdir ?

Cüneyt Bosna 1967 tarihinde Beşiktaş, İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara Kurtuluş Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1984 yılında Kurtuluş Lisesinden mezun oldu. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine girdi. 1989 yılında Türk Hava kuvvetleri ne muvazzaf subay olarak atandı ve Etimesgut hava Hast göreve başladı 1995 yılında GATA da Endodonti Ana bilim dalında doktora ve uzmanlık eğitimini başarıyla tamamladı. İmplantoloji ortodonti ve çene cerrahisi diş hastalıkları Ana bilim dallarında kurslarını başarıyla tamamlayıp sertifika larını aldı. Implantoloji ve cene cerrahisi Yurt ici ve yurt dışı eğitim programlarına yoğun bir şekilde katıldı. TSK’dan emekli olduktan sonra serbest Diş hekimi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Call Now Button
× Whatsapp İletişim